Úřední překlad Výpisu z obchodního rejstříku

Úřední překlady (překlady se soudním ověřením) Výpisu z obchodního rejstříku provádíme ve všech světových jazycích.

Máte v plánu podnikat v zahraničí či rozšířit Váš stávající obchod či služby za hranice České republiky?

Výpis z obchodního rejstříku je nedílnou součástí tohoto kroku. Získáte jej u všech notářů, na krajském úřadě, obecním úřadě, městském úřadě (ve velkých městech i úřady městských částí) a na zastupitelských úřadech ČR v cizině. Vždy je potřeba uvést, že je dokument určen do zahraničí. V případě, že nám poskytnete IČO vaší firmy, rádi ho pro Vás zajistíme spolu s překladem.

Postup jak získat úřední překlad Výpisu z obchodního rejstříku:

Úřední překlad Výpisu z OR bude neodlučitelně svázán s dokumentem, který nám dodáte. V případě, že si originál listiny chcete ponechat pro další použití, doporučujeme si nechat vyhotovit notářsky ověřenou kopii Výpisu z obchodního rejstříku u nás v kanceláři – viz Notářské ověření dokumentu.

V okamžiku kdy máte již všechny potřebné dokumenty určené k překladu, můžete nám je zaslat poštou, kurýrem, či donést osobně do kanceláře na naši kontaktní adresu – viz Kontakty. Při písemné korespondenci prosíme vždy uveďte kontaktní údaje na Vás – telefon, emailovou adresu, popř. zpáteční adresu a jazyk, do kterého si úřední překlad přejete vyhotovit.

Ve chvíli, kdy budeme mít k dispozici vše potřebné, stanovíme Vám cenovou nabídku. Termín vyhotovení úředního překladu jsou 2-3 pracovní dny, za příplatek lze překlad vyhotovit v expresním termínu do druhého pracovního dne.

Jakmile bude překlad připraven k vyzvednutí, číslo vaší zakázky bude uvedeno v záložce Překlady k vyzvednutí.

Jakékoli další dotazy Vám rádi zodpovíme na našich tel. číslech nebo emailové adrese – viz Kontakty.